Informácie Banská BystricaĎakujeme, že si sa prihlásil/a na kurz v Banskej Bystrici,

prosím preštuduj si všetky info podrobne


  • Stretneme sa 10 min pred začatím kurzu pred predajňou TWD v priemyselnej zóne v BB,
  • Začíname stále o 9:00 h.
  • Máme vlastné vyčlenené miesto, parkovanie je priamo pred budovou v areály TWD
  • Prídi už oblečený na športovanie, podľa aktuálnych podmienok
  • KLIKNI NA LINK A NECHAJ SA NAVIGOVAŤ NA MIESTO STRETNUTIA

Stretneme sa pred budovou TWD na parkovisku o 9:00h.

AKO SA PRIPRAVIŤ, ABY STE SI TO UŽILI:

Chceme, aby ste sa cítili príjemne, zabudnite na to, že sa musíte brať príliš vážne, stane sa, že možno aj nebudete hneď všetko vedieť, alebo vám niektoré veci nepôjdu na prvý krát.Je to úplne normálne. Učíme sa neustále aj my, tréneri.


V prvom rade si na kurz prineste dobrú náladu a chuť učiť sa nové veci. Kurz sa bude niesť v odbornom, ale aj zábavnom duchu.Na tomto kurze sa spolu budeme učiť techniku na kolieskových lyžiach, teda budete sa aj potiť, budeme robiť rôzne cvičenia na zlepšenie techniky, cviky na zlepšenie koordinácie stability a pod.

Prineste si so sebou viacvrstvové ŠPORTOVÉ oblečenie (nie džínsy a pod.), aby ste na začiatok boli teplejšie oblečení a neskôr mohli vrstvy zhadzovať (všetko však záleží od počasia a teploty). Nezabudnite si pitný režim, prípadne malú desiatu. Ak prídete autom, oblečte a obujte sa už priamo pri aute, aby ste nemuseli nosiť ešte aj topánky na prezutie.

Kurz sa koná za každého počasia, preto sa primerane oblečte.

Časový Harmonogram:

  • 9:00-9:30h nácvik na suchu
  • 9:30-11:30h, rôzne cviky na zlepšenie stability a ovládanie kolieskových lyží a iné
  • 11:30-12:45h nácvik naučený chvecí a zapájanie jednotlivých prvkov do plynulej jazdy
  • 12:45-13:00h predpokladané ukončenie kurzu


Nepripravte sa o úvodné podstatné informácie svojím meškaním a buďte fér aj voči ostatným účastníkom, ktorí prišli načas a nechcú už narúšať dynamiku skupiny. Prezistite si preto radšej dopravnú situáciu, vyrazte v predstihu. V prípade, že by sa čokoľvek dialo, volajte nám, aby sme o vás vedeli.

Prosím zo sebou si doniest podpísaný dokument REVERZ a GDPR kvoli právnej ochrane vašich údajov STIAHNITE si ho tu a vytlačte , podpíšte

STORNO:

Kurz je možné stornovať maximálne do stredy teda 3 dni pred začiatkom kurzu do 12:00h, vtedy vám bude platba v plnej výške vrátená.

Pokiaľ si nájdete za seba náhradu táto možnosť sa akceptuje treba to však nahlásiť.

Počet účastníkov je limitovaný.

Preto prosíme, ak sa naozaj chceš zúčastniť a získať množstvo skúseností a poznatkov tvoje miesto bude rezervované až po uhradení poplatku, v inom prípade sa môže stať že počet miest sa naplní a nevieme ti tak garantovať miesto.

Tešíme sa na vás